Krajowe
Stowarzyszenie
Inicjatyw
Wspieramy
Przedsiębiorców
Współpracujemy
z naukowcami
Zapewniamy profesjonalną obsługę Twojej firmy
Naszą ofertą obejmujemy najmłodszych oraz
młodzież
Ponad 15 tysięcy
osób
przeszkolonych
Ponad 85 ukończonych
projektów

 

Za nami organizacja kolejnych zajęć wyjazdowych jakie zaplanowaliśmy w ramach projektu „Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu” realizowanych w szkołach na terenie gminy Strachówka.

Uczniowie/uczennice uczęszczający na zajęcia z kompetencji społeczno – obywatelskich zainteresowani dziennikarstwem byli w TVP, Polskim Radiu i Gazecie Wyborczej. Zapoznali się z pracą od kuchni – okazało się że stworzenie kilkuminutowego wywiadu czy relacji nie jest wcale takie łatwe.  Podczas wyjazdów zrodziło się kilka pomysłów, które będą realizowane podczas zajęć stacjonarnych. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

 

Ale to nie jedyne wizyty w Warszawie – końcówka roku była dla nas bardzo pracowita. Byliśmy jeszcze na zajęciach w Sejmie, Senacie, Bibliotece Narodowej, BUW-ie, a osoby uczęszczające na zajęcia ze świadomości i ekspresji kulturalnej podpatrywały pracę aktorów w teatrze. Odbyły się również dwie gry miejskie.

To nie koniec atrakcji. Kolejne zajęcia wyjazdowe już niebawem.

Projekt „Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Poddziałanie 9.1.2).

Okres realizacji projektu: 04.14-03.15

Obszar realizacji projektu: Gmina Strachówka (woj. mazowieckie)

Realizatorzy: Gmina Strachówka w partnerstwie z Krajowym Stowarzyszeniem Inicjatyw