Krajowe
Stowarzyszenie
Inicjatyw
Wspieramy
Przedsiębiorców
Współpracujemy
z naukowcami
Zapewniamy profesjonalną obsługę Twojej firmy
Naszą ofertą obejmujemy najmłodszych oraz
młodzież
Ponad 15 tysięcy
osób
przeszkolonych
Ponad 85 ukończonych
projektów

 

 

Krajowe Stowarzyszenie Inicjatyw zaprasza wszystkich pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego z województwa podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego na bezpłatne, certyfikowane szkolenia pn. „Bioróżnorodność szansą dla regionu”.

Szkolenia realizowane są w ramach „Północnej strategii ochrony różnorodności biologicznej” dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Tematyka szkoleń obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące:

  • Korzyści ekonomicznych społecznych i gospodarczych wynikających z promocji regionalnych walorów przyrodniczych i działań inwestycyjnych.
  • Finansowania inwestycji i inicjatyw lokalnych mających na celu ochronę różnorodności biologicznej w tym promocję dobrych praktyk i pozyskiwania środków.
  • Szans, możliwości i wyzwań dla rolnictwa i leśnictwa w kontekście zmian klimatu., w tym znaczenie ochrony różnorodności biologicznej na terenach rolniczych.
  • Planowania właściwych działań ochronnych oraz opracowania i realizowania planów inwentaryzacji przyrodniczej i dygrologicznej obszarów chronionych.

TERMINY I MIEJSCA NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ

Białystok 27.04.2016

Bydgoszcz 11.05.2016

Gdańsk 11.05.2016

Olsztyn 12.05.2016

Białystok 19.05.2016

Toruń 24.05.2016

Każdy uczestnik otrzyma bezpłatne materiały merytoryczne, opracowanie przez Zespół Centrum Badań Nad Środowiskiem Uniwersytetu Warszawskiego oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy, w którym należy wskazać wybrany przez siebie termin i miejscowość, wypełnić zgodnie ze wskazówkami i wysłać na podany w nim adres mailowy. Formularz można pobrać również ze strony www.psorb.pl (ZAKŁADKA REJESTRACJA).

Formularz zgłoszeniowy dla pracowników JST.pdf

UWAGA!!! Zachęcamy również do skorzystania z oferty zorganizowania szkolenia wyłącznie dla Państwa gminy w wybranym przez Państwa terminie.

 

Szczegółowych informacji o szkoleniach udzielają koordynatorzy projektu:

Dariusz ChmielTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 668 391 591

Magdalena HyskaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 604 822 886