Zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniach organizowanych w ramach Północnej Strategi Rozwoju Różnorodności Biologicznej pn. Bioróżnorodność szansą dla regionu. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
Każdy z uczestników otrzyma materiały merytoryczne oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
Jeśli Państwa gmina* byłaby zainteresowana udziałem w szkoleniu i udałoby się zebrać minimum 15-20 osób z Państwa jednostki, to możemy zorganizować takie szkolenie specjalnie w Państwa Urzędzie, zapewniając przy tym catering dla uczestników.
 
 
Jeśli jednak chętni są Państwo do udziału w szkoleniu indywidualnie, prosimy śledzić naszą stronę www.psorb.pl na której w zakładce „SAMORZĄD” podane będą terminy i miejsca szkoleń. Tam też można będzie dokonać rejestracji.
Harmonogram szkoleń:

Harmonogram szkoleń dla JST.pdf

Projekt dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Udział w projekcie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi.
 
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu:
Dariusz Chmiel
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
668 391 591
Magdalena Hyska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
604 822 886
 
*UWAGA!! DOTYCZY GMIN I POWIATÓW ZLOKALIZOWANYCH NA TERENACH WOJ. PODLASKIEGO, POMORSKIEGO, KUJAWSKO-POMORSKIEGO I WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO!